#181 2011-02-13 12:59:54

 rosol

Maniak.

28486890
Call me!
Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 281
Punktów :   -3 

Re: Skojarzenia

McDonald xd'-frytki xdd-kalorie-herbaty odchudzające-slin cafe (taka kawa, odchudzajaca)-tchibo-tczibo (olka mówiła że tak w sklepie napisali xd')-real(tak było napisane w realu ;d xd)-pani pyra (paweł mówi ''to w realu'' a p.pyra ''co w sklepie?''  xd' )-dużo pracy domowej (nie słyszałam tego jeszcze xd)-jedynki - dwójki(XD)-oceny-średnia-gniew(rodziców)- kara(na kompa) -nudy- {cs 2D}-tibia (2D)-gry (xd)-rozrywka-śmiech- dziwny-chłopaki-dziewczyny-brecht z niczego(xd')- Ola ( brechta się z niczego) xd -zaciesz-szeroki usmiech ;D- zęby-dentysta ( ): )- znieczulenie <> - strzykawka - ból - ibum D - lek przeciwbólowy - żelek xD - miś < żelek> - coś twardego xDD -cukierek - psikus - Haloween - maska - twarz - upiór w operze.. :00 - spektakl - teatr - sztuka- malowidła -  malarz -artysta- kasa ^^ - Bank  .- kradziesz - idiota-debil- dziwne dziecko- dziecko NEO  - youtube-muzyczkaa- słuchawki xdd -Julian Smith- Justin Bieber- Baby - dziecko-pieluchy-śmietnik-śmieci-segregacja-MPO-niarze-śmietnisko-dużo śmieci-wysypisko-jakieś części od samochodów- kołpaki- opona xd - guma .. xD -balonowa-orbit-juzioweee-baloniik-odjazdy-demolka-pobyt w twoim mieszkaniu xd' -capuccino i paweł xd- A. D. H. D. :dd -hahaha... paweł i jego smiech i capuccino  i jednocześnie A D H D..tego się nie da zapomnieć xd' -co dwie głowy nad zlewem to nie jedna (myśle że to będzie pamiętne ;p xdd)-cały zlew zalany capuccinem olki i pawła xd' -zmywanie całego blatu w kuchni xd-rozcieńczone  capuccino przez kranówe -woda w capuccino ;p xd-dosypywanie capuccina  - ciekawa rozmowa olki i rosoła.. xdd - krótki spis pobytu: mnie, pawła, klaudi, olki w jej mieszkaniu  - streszczenie dnia.. ;p -1 z polaka -


ten na górze to mój post
http://afc11.eu/forum/images/signatures/59499500648a7fd88acdd2.gif

Offline

 

#182 2011-02-13 13:32:25

 kingulec

Spoko

Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 154
Punktów :   

Re: Skojarzenia

McDonald xd'-frytki xdd-kalorie-herbaty odchudzające-slin cafe (taka kawa, odchudzajaca)-tchibo-tczibo (olka mówiła że tak w sklepie napisali xd')-real(tak było napisane w realu ;d xd)-pani pyra (paweł mówi ''to w realu'' a p.pyra ''co w sklepie?''  xd' )-dużo pracy domowej (nie słyszałam tego jeszcze xd)-jedynki - dwójki(XD)-oceny-średnia-gniew(rodziców)- kara(na kompa) -nudy- {cs 2D}-tibia (2D)-gry (xd)-rozrywka-śmiech- dziwny-chłopaki-dziewczyny-brecht z niczego(xd')- Ola ( brechta się z niczego) xd -zaciesz-szeroki usmiech ;D- zęby-dentysta ( ): )- znieczulenie <> - strzykawka - ból - ibum D - lek przeciwbólowy - żelek xD - miś < żelek> - coś twardego xDD -cukierek - psikus - Haloween - maska - twarz - upiór w operze.. :00 - spektakl - teatr - sztuka- malowidła -  malarz -artysta- kasa ^^ - Bank  .- kradziesz - idiota-debil- dziwne dziecko- dziecko NEO  - youtube-muzyczkaa- słuchawki xdd -Julian Smith- Justin Bieber- Baby - dziecko-pieluchy-śmietnik-śmieci-segregacja-MPO-niarze-śmietnisko-dużo śmieci-wysypisko-jakieś części od samochodów- kołpaki- opona xd - guma .. xD -balonowa-orbit-juzioweee-baloniik-odjazdy-demolka-pobyt w twoim mieszkaniu xd' -capuccino i paweł xd- A. D. H. D. :dd -hahaha... paweł i jego smiech i capuccino  i jednocześnie A D H D..tego się nie da zapomnieć xd' -co dwie głowy nad zlewem to nie jedna (myśle że to będzie pamiętne ;p xdd)-cały zlew zalany capuccinem olki i pawła xd' -zmywanie całego blatu w kuchni xd-rozcieńczone  capuccino przez kranówe -woda w capuccino ;p xd-dosypywanie capuccina  - ciekawa rozmowa olki i rosoła.. xdd - krótki spis pobytu: mnie, pawła, klaudi, olki w jej mieszkaniu  - streszczenie dnia.. ;p -1 z polaka  - awantura z rodzicami xd -


<------- ciasteczkowy POTWÓÓR..! ;dd

ZAcIeSz

Offline

 

#183 2011-02-18 10:08:38

 rosol

Maniak.

28486890
Call me!
Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 281
Punktów :   -3 

Re: Skojarzenia

McDonald xd'-frytki xdd-kalorie-herbaty odchudzające-slin cafe (taka kawa, odchudzajaca)-tchibo-tczibo (olka mówiła że tak w sklepie napisali xd')-real(tak było napisane w realu ;d xd)-pani pyra (paweł mówi ''to w realu'' a p.pyra ''co w sklepie?''  xd' )-dużo pracy domowej (nie słyszałam tego jeszcze xd)-jedynki - dwójki(XD)-oceny-średnia-gniew(rodziców)- kara(na kompa) -nudy- {cs 2D}-tibia (2D)-gry (xd)-rozrywka-śmiech- dziwny-chłopaki-dziewczyny-brecht z niczego(xd')- Ola ( brechta się z niczego) xd -zaciesz-szeroki usmiech ;D- zęby-dentysta ( ): )- znieczulenie <> - strzykawka - ból - ibum D - lek przeciwbólowy - żelek xD - miś < żelek> - coś twardego xDD -cukierek - psikus - Haloween - maska - twarz - upiór w operze.. :00 - spektakl - teatr - sztuka- malowidła -  malarz -artysta- kasa ^^ - Bank  .- kradziesz - idiota-debil- dziwne dziecko- dziecko NEO  - youtube-muzyczkaa- słuchawki xdd -Julian Smith- Justin Bieber- Baby - dziecko-pieluchy-śmietnik-śmieci-segregacja-MPO-niarze-śmietnisko-dużo śmieci-wysypisko-jakieś części od samochodów- kołpaki- opona xd - guma .. xD -balonowa-orbit-juzioweee-baloniik-odjazdy-demolka-pobyt w twoim mieszkaniu xd' -capuccino i paweł xd- A. D. H. D. :dd -hahaha... paweł i jego smiech i capuccino  i jednocześnie A D H D..tego się nie da zapomnieć xd' -co dwie głowy nad zlewem to nie jedna (myśle że to będzie pamiętne ;p xdd)-cały zlew zalany capuccinem olki i pawła xd' -zmywanie całego blatu w kuchni xd-rozcieńczone  capuccino przez kranówe -woda w capuccino ;p xd-dosypywanie capuccina  - ciekawa rozmowa olki i rosoła.. xdd - krótki spis pobytu: mnie, pawła, klaudi, olki w jej mieszkaniu  - streszczenie dnia.. ;p -1 z polaka  - awantura z rodzicami xd -kara na kompa (np.)-


ten na górze to mój post
http://afc11.eu/forum/images/signatures/59499500648a7fd88acdd2.gif

Offline

 

#184 2011-02-18 14:54:32

 LooLaa

Spoko

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 166
Punktów :   

Re: Skojarzenia

McDonald xd'-frytki xdd-kalorie-herbaty odchudzające-slin cafe (taka kawa, odchudzajaca)-tchibo-tczibo (olka mówiła że tak w sklepie napisali xd')-real(tak było napisane w realu ;d xd)-pani pyra (paweł mówi ''to w realu'' a p.pyra ''co w sklepie?''  xd' )-dużo pracy domowej (nie słyszałam tego jeszcze xd)-jedynki - dwójki(XD)-oceny-średnia-gniew(rodziców)- kara(na kompa) -nudy- {cs 2D}-tibia (2D)-gry (xd)-rozrywka-śmiech- dziwny-chłopaki-dziewczyny-brecht z niczego(xd')- Ola ( brechta się z niczego) xd -zaciesz-szeroki usmiech ;D- zęby-dentysta ( ): )- znieczulenie <> - strzykawka - ból - ibum D - lek przeciwbólowy - żelek xD - miś < żelek> - coś twardego xDD -cukierek - psikus - Haloween - maska - twarz - upiór w operze.. :00 - spektakl - teatr - sztuka- malowidła -  malarz -artysta- kasa ^^ - Bank  .- kradziesz - idiota-debil- dziwne dziecko- dziecko NEO  - youtube-muzyczkaa- słuchawki xdd -Julian Smith- Justin Bieber- Baby - dziecko-pieluchy-śmietnik-śmieci-segregacja-MPO-niarze-śmietnisko-dużo śmieci-wysypisko-jakieś części od samochodów- kołpaki- opona xd - guma .. xD -balonowa-orbit-juzioweee-baloniik-odjazdy-demolka-pobyt w twoim mieszkaniu xd' -capuccino i paweł xd- A. D. H. D. :dd -hahaha... paweł i jego smiech i capuccino  i jednocześnie A D H D..tego się nie da zapomnieć xd' -co dwie głowy nad zlewem to nie jedna (myśle że to będzie pamiętne ;p xdd)-cały zlew zalany capuccinem olki i pawła xd' -zmywanie całego blatu w kuchni xd-rozcieńczone  capuccino przez kranówe -woda w capuccino ;p xd-dosypywanie capuccina  - ciekawa rozmowa olki i rosoła.. xdd - krótki spis pobytu: mnie, pawła, klaudi, olki w jej mieszkaniu  - streszczenie dnia.. ;p -1 z polaka  - awantura z rodzicami xd -kara na kompa (np.)-złamanie nerwowe-


no siemano, elo.. to ja

Offline

 

#185 2011-02-21 20:25:12

 rosol

Maniak.

28486890
Call me!
Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 281
Punktów :   -3 

Re: Skojarzenia

McDonald xd'-frytki xdd-kalorie-herbaty odchudzające-slin cafe (taka kawa, odchudzajaca)-tchibo-tczibo (olka mówiła że tak w sklepie napisali xd')-real(tak było napisane w realu ;d xd)-pani pyra (paweł mówi ''to w realu'' a p.pyra ''co w sklepie?''  xd' )-dużo pracy domowej (nie słyszałam tego jeszcze xd)-jedynki - dwójki(XD)-oceny-średnia-gniew(rodziców)- kara(na kompa) -nudy- {cs 2D}-tibia (2D)-gry (xd)-rozrywka-śmiech- dziwny-chłopaki-dziewczyny-brecht z niczego(xd')- Ola ( brechta się z niczego) xd -zaciesz-szeroki usmiech ;D- zęby-dentysta ( ): )- znieczulenie <> - strzykawka - ból - ibum D - lek przeciwbólowy - żelek xD - miś < żelek> - coś twardego xDD -cukierek - psikus - Haloween - maska - twarz - upiór w operze.. :00 - spektakl - teatr - sztuka- malowidła -  malarz -artysta- kasa ^^ - Bank  .- kradziesz - idiota-debil- dziwne dziecko- dziecko NEO  - youtube-muzyczkaa- słuchawki xdd -Julian Smith- Justin Bieber- Baby - dziecko-pieluchy-śmietnik-śmieci-segregacja-MPO-niarze-śmietnisko-dużo śmieci-wysypisko-jakieś części od samochodów- kołpaki- opona xd - guma .. xD -balonowa-orbit-juzioweee-baloniik-odjazdy-demolka-pobyt w twoim mieszkaniu xd' -capuccino i paweł xd- A. D. H. D. :dd -hahaha... paweł i jego smiech i capuccino  i jednocześnie A D H D..tego się nie da zapomnieć xd' -co dwie głowy nad zlewem to nie jedna (myśle że to będzie pamiętne ;p xdd)-cały zlew zalany capuccinem olki i pawła xd' -zmywanie całego blatu w kuchni xd-rozcieńczone  capuccino przez kranówe -woda w capuccino ;p xd-dosypywanie capuccina  - ciekawa rozmowa olki i rosoła.. xdd - krótki spis pobytu: mnie, pawła, klaudi, olki w jej mieszkaniu  - streszczenie dnia.. ;p -1 z polaka  - awantura z rodzicami xd -kara na kompa (np.)-złamanie nerwowe-wypicie capuccina (na odprężenie)-


ten na górze to mój post
http://afc11.eu/forum/images/signatures/59499500648a7fd88acdd2.gif

Offline

 

#186 2011-02-28 19:17:19

Klaudiss..:D

Kozak.

Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 133
Punktów :   

Re: Skojarzenia

McDonald xd'-frytki xdd-kalorie-herbaty odchudzające-slin cafe (taka kawa, odchudzajaca)-tchibo-tczibo (olka mówiła że tak w sklepie napisali xd')-real(tak było napisane w realu ;d xd)-pani pyra (paweł mówi ''to w realu'' a p.pyra ''co w sklepie?''  xd' )-dużo pracy domowej (nie słyszałam tego jeszcze xd)-jedynki - dwójki(XD)-oceny-średnia-gniew(rodziców)- kara(na kompa) -nudy- {cs 2D}-tibia (2D)-gry (xd)-rozrywka-śmiech- dziwny-chłopaki-dziewczyny-brecht z niczego(xd')- Ola ( brechta się z niczego) xd -zaciesz-szeroki usmiech ;D- zęby-dentysta ( ): )- znieczulenie <> - strzykawka - ból - ibum D - lek przeciwbólowy - żelek xD - miś < żelek> - coś twardego xDD -cukierek - psikus - Haloween - maska - twarz - upiór w operze.. :00 - spektakl - teatr - sztuka- malowidła -  malarz -artysta- kasa ^^ - Bank  .- kradziesz - idiota-debil- dziwne dziecko- dziecko NEO  - youtube-muzyczkaa- słuchawki xdd -Julian Smith- Justin Bieber- Baby - dziecko-pieluchy-śmietnik-śmieci-segregacja-MPO-niarze-śmietnisko-dużo śmieci-wysypisko-jakieś części od samochodów- kołpaki- opona xd - guma .. xD -balonowa-orbit-juzioweee-baloniik-odjazdy-demolka-pobyt w twoim mieszkaniu xd' -capuccino i paweł xd- A. D. H. D. :dd -hahaha... paweł i jego smiech i capuccino  i jednocześnie A D H D..tego się nie da zapomnieć xd' -co dwie głowy nad zlewem to nie jedna (myśle że to będzie pamiętne ;p xdd)-cały zlew zalany capuccinem olki i pawła xd' -zmywanie całego blatu w kuchni xd-rozcieńczone  capuccino przez kranówe -woda w capuccino ;p xd-dosypywanie capuccina  - ciekawa rozmowa olki i rosoła.. xdd - krótki spis pobytu: mnie, pawła, klaudi, olki w jej mieszkaniu  - streszczenie dnia.. ;p -1 z polaka  - awantura z rodzicami xd -kara na kompa (np.)-złamanie nerwowe-wypicie capuccina (na odprężenie)- dom< niektórzy wiedzą kogo>


Jeśli nie masz tematu, najlepiej rozmawiać o Kwiatkachh. xd .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis komputerowy pruszków pokoje w Ostrowie