#31 2011-01-27 19:30:15

 LooLaa

Spoko

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 166
Punktów :   

Re: Skojarzenia

miodek-pszczoła-ul-(pszczółka) maja-(z pszczółki majj i xd) gucio-pies mariana-dwór-newsy (ploty )-gazeta wyborcza-reporterzy-dziennikarstwo-ściemnianie (wymyślanie historyjek )-kłamstwo(ee? xd)-zdziwiona olka-buty (które chce rosół xd:p)-sweetaśne buty (które chce )-sweet focie-kaśka-zabawa telefonem -słuchanie muzy bez włączenia jej (w-f w 4 kl. )-dyskoteka bez muzyki -woda w proszku bez proszku - ketchup z opakowaniem bez opakowania -pudełko od butów bez butów (moje buty )- lizak bez patyczka ;p -natchosy bez ketchapu - kinoteka ! -komedia- klasa 6a ze szkoły podstawowej w urs. -6a - szkolne szaleństwo haha xd -


no siemano, elo.. to ja

Offline

 

#32 2011-01-28 11:07:19

 kosa20922312

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 63
Punktów :   -2 

Re: Skojarzenia

miodek-pszczoła-ul-(pszczółka) maja-(z pszczółki majj i xd) gucio-pies mariana-dwór-newsy (ploty )-gazeta wyborcza-reporterzy-dziennikarstwo-ściemnianie (wymyślanie historyjek )-kłamstwo(ee? xd)-zdziwiona olka-buty (które chce rosół xd:p)-sweetaśne buty (które chce )-sweet focie-kaśka-zabawa telefonem -słuchanie muzy bez włączenia jej (w-f w 4 kl. )-dyskoteka bez muzyki -woda w proszku bez proszku - ketchup z opakowaniem bez opakowania -pudełko od butów bez butów (moje buty )- lizak bez patyczka ;p -natchosy bez ketchapu - kinoteka ! -komedia- klasa 6a ze szkoły podstawowej w urs. -6a - szkolne szaleństwo haha xd - śmieszni ludzie-

Offline

 

#33 2011-01-28 15:29:58

 rosol

Maniak.

28486890
Call me!
Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 281
Punktów :   -3 

Re: Skojarzenia

miodek-pszczoła-ul-(pszczółka) maja-(z pszczółki majj i xd) gucio-pies mariana-dwór-newsy (ploty )-gazeta wyborcza-reporterzy-dziennikarstwo-ściemnianie (wymyślanie historyjek )-kłamstwo(ee? xd)-zdziwiona olka-buty (które chce rosół xd:p)-sweetaśne buty (które chce )-sweet focie-kaśka-zabawa telefonem -słuchanie muzy bez włączenia jej (w-f w 4 kl. )-dyskoteka bez muzyki -woda w proszku bez proszku - ketchup z opakowaniem bez opakowania -pudełko od butów bez butów (moje buty )- lizak bez patyczka ;p -natchosy bez ketchapu - kinoteka ! -komedia- klasa 6a ze szkoły podstawowej w urs. -6a - szkolne szaleństwo haha xd - śmieszni ludzie-rosół (ja) xdd-


ten na górze to mój post
http://afc11.eu/forum/images/signatures/59499500648a7fd88acdd2.gif

Offline

 

#34 2011-01-28 16:32:35

 kosa20922312

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 63
Punktów :   -2 

Re: Skojarzenia

miodek-pszczoła-ul-(pszczółka) maja-(z pszczółki majj i xd) gucio-pies mariana-dwór-newsy (ploty )-gazeta wyborcza-reporterzy-dziennikarstwo-ściemnianie (wymyślanie historyjek )-kłamstwo(ee? xd)-zdziwiona olka-buty (które chce rosół xd:p)-sweetaśne buty (które chce )-sweet focie-kaśka-zabawa telefonem -słuchanie muzy bez włączenia jej (w-f w 4 kl. )-dyskoteka bez muzyki -woda w proszku bez proszku - ketchup z opakowaniem bez opakowania -pudełko od butów bez butów (moje buty )- lizak bez patyczka ;p -natchosy bez ketchapu - kinoteka ! -komedia- klasa 6a ze szkoły podstawowej w urs. -6a - szkolne szaleństwo haha xd - śmieszni ludzie-rosół (ja) xdd- koperek(do zupy)-

Offline

 

#35 2011-01-28 22:58:05

 rosol

Maniak.

28486890
Call me!
Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 281
Punktów :   -3 

Re: Skojarzenia

miodek-pszczoła-ul-(pszczółka) maja-(z pszczółki majj i xd) gucio-pies mariana-dwór-newsy (ploty )-gazeta wyborcza-reporterzy-dziennikarstwo-ściemnianie (wymyślanie historyjek )-kłamstwo(ee? xd)-zdziwiona olka-buty (które chce rosół xd:p)-sweetaśne buty (które chce )-sweet focie-kaśka-zabawa telefonem -słuchanie muzy bez włączenia jej (w-f w 4 kl. )-dyskoteka bez muzyki -woda w proszku bez proszku - ketchup z opakowaniem bez opakowania -pudełko od butów bez butów (moje buty )- lizak bez patyczka ;p -natchosy bez ketchapu - kinoteka ! -komedia- klasa 6a ze szkoły podstawowej w urs. -6a - szkolne szaleństwo haha xd - śmieszni ludzie-rosół (ja) xdd- koperek(do zupy)-sklep-


ten na górze to mój post
http://afc11.eu/forum/images/signatures/59499500648a7fd88acdd2.gif

Offline

 

#36 2011-01-28 23:00:30

 LooLaa

Spoko

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 166
Punktów :   

Re: Skojarzenia

miodek-pszczoła-ul-(pszczółka) maja-(z pszczółki majj i xd) gucio-pies mariana-dwór-newsy (ploty )-gazeta wyborcza-reporterzy-dziennikarstwo-ściemnianie (wymyślanie historyjek )-kłamstwo(ee? xd)-zdziwiona olka-buty (które chce rosół xd:p)-sweetaśne buty (które chce )-sweet focie-kaśka-zabawa telefonem -słuchanie muzy bez włączenia jej (w-f w 4 kl. )-dyskoteka bez muzyki -woda w proszku bez proszku - ketchup z opakowaniem bez opakowania -pudełko od butów bez butów (moje buty )- lizak bez patyczka ;p -natchosy bez ketchapu - kinoteka ! -komedia- klasa 6a ze szkoły podstawowej w urs. -6a - szkolne szaleństwo haha xd - śmieszni ludzie-rosół (ja) xdd- koperek(do zupy)-sklep-żelkii! -


no siemano, elo.. to ja

Offline

 

#37 2011-01-28 23:02:47

 rosol

Maniak.

28486890
Call me!
Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 281
Punktów :   -3 

Re: Skojarzenia

miodek-pszczoła-ul-(pszczółka) maja-(z pszczółki majj i xd) gucio-pies mariana-dwór-newsy (ploty )-gazeta wyborcza-reporterzy-dziennikarstwo-ściemnianie (wymyślanie historyjek )-kłamstwo(ee? xd)-zdziwiona olka-buty (które chce rosół xd:p)-sweetaśne buty (które chce )-sweet focie-kaśka-zabawa telefonem -słuchanie muzy bez włączenia jej (w-f w 4 kl. )-dyskoteka bez muzyki -woda w proszku bez proszku - ketchup z opakowaniem bez opakowania -pudełko od butów bez butów (moje buty )- lizak bez patyczka ;p -natchosy bez ketchapu - kinoteka ! -komedia- klasa 6a ze szkoły podstawowej w urs. -6a - szkolne szaleństwo haha xd - śmieszni ludzie-rosół (ja) xdd- koperek(do zupy)-sklep-żelkii! -święta rzecz (hihi to mój setny pościk )-


ten na górze to mój post
http://afc11.eu/forum/images/signatures/59499500648a7fd88acdd2.gif

Offline

 

#38 2011-01-28 23:04:27

 LooLaa

Spoko

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 166
Punktów :   

Re: Skojarzenia

miodek-pszczoła-ul-(pszczółka) maja-(z pszczółki majj i xd) gucio-pies mariana-dwór-newsy (ploty )-gazeta wyborcza-reporterzy-dziennikarstwo-ściemnianie (wymyślanie historyjek )-kłamstwo(ee? xd)-zdziwiona olka-buty (które chce rosół xd:p)-sweetaśne buty (które chce )-sweet focie-kaśka-zabawa telefonem -słuchanie muzy bez włączenia jej (w-f w 4 kl. )-dyskoteka bez muzyki -woda w proszku bez proszku - ketchup z opakowaniem bez opakowania -pudełko od butów bez butów (moje buty )- lizak bez patyczka ;p -natchosy bez ketchapu - kinoteka ! -komedia- klasa 6a ze szkoły podstawowej w urs. -6a - szkolne szaleństwo haha xd - śmieszni ludzie-rosół (ja) xdd- koperek(do zupy)-sklep-żelkii! -święta rzecz (hihi to mój setny pościk )-chipsy-


no siemano, elo.. to ja

Offline

 

#39 2011-01-28 23:05:31

 rosol

Maniak.

28486890
Call me!
Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 281
Punktów :   -3 

Re: Skojarzenia

miodek-pszczoła-ul-(pszczółka) maja-(z pszczółki majj i xd) gucio-pies mariana-dwór-newsy (ploty )-gazeta wyborcza-reporterzy-dziennikarstwo-ściemnianie (wymyślanie historyjek )-kłamstwo(ee? xd)-zdziwiona olka-buty (które chce rosół xd:p)-sweetaśne buty (które chce )-sweet focie-kaśka-zabawa telefonem -słuchanie muzy bez włączenia jej (w-f w 4 kl. )-dyskoteka bez muzyki -woda w proszku bez proszku - ketchup z opakowaniem bez opakowania -pudełko od butów bez butów (moje buty )- lizak bez patyczka ;p -natchosy bez ketchapu - kinoteka ! -komedia- klasa 6a ze szkoły podstawowej w urs. -6a - szkolne szaleństwo haha xd - śmieszni ludzie-rosół (ja) xdd- koperek(do zupy)-sklep-żelkii! -święta rzecz (hihi to mój setny pościk )-chipsy-solne-


ten na górze to mój post
http://afc11.eu/forum/images/signatures/59499500648a7fd88acdd2.gif

Offline

 

#40 2011-01-28 23:07:56

 LooLaa

Spoko

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 166
Punktów :   

Re: Skojarzenia

miodek-pszczoła-ul-(pszczółka) maja-(z pszczółki majj i xd) gucio-pies mariana-dwór-newsy (ploty )-gazeta wyborcza-reporterzy-dziennikarstwo-ściemnianie (wymyślanie historyjek )-kłamstwo(ee? xd)-zdziwiona olka-buty (które chce rosół xd:p)-sweetaśne buty (które chce )-sweet focie-kaśka-zabawa telefonem -słuchanie muzy bez włączenia jej (w-f w 4 kl. )-dyskoteka bez muzyki -woda w proszku bez proszku - ketchup z opakowaniem bez opakowania -pudełko od butów bez butów (moje buty )- lizak bez patyczka ;p -natchosy bez ketchapu - kinoteka ! -komedia- klasa 6a ze szkoły podstawowej w urs. -6a - szkolne szaleństwo haha xd - śmieszni ludzie-rosół (ja) xdd- koperek(do zupy)-sklep-żelkii! -święta rzecz (hihi to mój setny pościk )-chipsy-solne-wigilia klasowa (orzeszki xd)-


no siemano, elo.. to ja

Offline

 

#41 2011-01-28 23:09:24

 rosol

Maniak.

28486890
Call me!
Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 281
Punktów :   -3 

Re: Skojarzenia

miodek-pszczoła-ul-(pszczółka) maja-(z pszczółki majj i xd) gucio-pies mariana-dwór-newsy (ploty )-gazeta wyborcza-reporterzy-dziennikarstwo-ściemnianie (wymyślanie historyjek )-kłamstwo(ee? xd)-zdziwiona olka-buty (które chce rosół xd:p)-sweetaśne buty (które chce )-sweet focie-kaśka-zabawa telefonem -słuchanie muzy bez włączenia jej (w-f w 4 kl. )-dyskoteka bez muzyki -woda w proszku bez proszku - ketchup z opakowaniem bez opakowania -pudełko od butów bez butów (moje buty )- lizak bez patyczka ;p -natchosy bez ketchapu - kinoteka ! -komedia- klasa 6a ze szkoły podstawowej w urs. -6a - szkolne szaleństwo haha xd - śmieszni ludzie-rosół (ja) xdd- koperek(do zupy)-sklep-żelkii! -święta rzecz (hihi to mój setny pościk )-chipsy-solne-wigilia klasowa (orzeszki xd)-woda solna (wera wkladała słone paluszki do wody  )


ten na górze to mój post
http://afc11.eu/forum/images/signatures/59499500648a7fd88acdd2.gif

Offline

 

#42 2011-01-28 23:10:22

 LooLaa

Spoko

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 166
Punktów :   

Re: Skojarzenia

miodek-pszczoła-ul-(pszczółka) maja-(z pszczółki majj i xd) gucio-pies mariana-dwór-newsy (ploty )-gazeta wyborcza-reporterzy-dziennikarstwo-ściemnianie (wymyślanie historyjek )-kłamstwo(ee? xd)-zdziwiona olka-buty (które chce rosół xd:p)-sweetaśne buty (które chce )-sweet focie-kaśka-zabawa telefonem -słuchanie muzy bez włączenia jej (w-f w 4 kl. )-dyskoteka bez muzyki -woda w proszku bez proszku - ketchup z opakowaniem bez opakowania -pudełko od butów bez butów (moje buty )- lizak bez patyczka ;p -natchosy bez ketchapu - kinoteka ! -komedia- klasa 6a ze szkoły podstawowej w urs. -6a - szkolne szaleństwo haha xd - śmieszni ludzie-rosół (ja) xdd- koperek(do zupy)-sklep-żelkii! -święta rzecz (hihi to mój setny pościk )-chipsy-solne-wigilia klasowa (orzeszki xd)-woda solna (wera wkladała słone paluszki do wody  )-chore gardło (nnie wiem czemu xd haha ;d)-


no siemano, elo.. to ja

Offline

 

#43 2011-01-28 23:29:46

Pszczuleczek

Kozak.

Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 117
Punktów :   

Re: Skojarzenia

miodek-pszczoła-ul-(pszczółka) maja-(z pszczółki majj i xd) gucio-pies mariana-dwór-newsy (ploty )-gazeta wyborcza-reporterzy-dziennikarstwo-ściemnianie (wymyślanie historyjek )-kłamstwo(ee? xd)-zdziwiona olka-buty (które chce rosół xd:p)-sweetaśne buty (które chce )-sweet focie-kaśka-zabawa telefonem -słuchanie muzy bez włączenia jej (w-f w 4 kl. )-dyskoteka bez muzyki -woda w proszku bez proszku - ketchup z opakowaniem bez opakowania -pudełko od butów bez butów (moje buty )- lizak bez patyczka ;p -natchosy bez ketchapu - kinoteka ! -komedia- klasa 6a ze szkoły podstawowej w urs. -6a - szkolne szaleństwo haha xd - śmieszni ludzie-rosół (ja) xdd- koperek(do zupy)-sklep-żelkii! -święta rzecz (hihi to mój setny pościk )-chipsy-solne-wigilia klasowa (orzeszki xd)-woda solna (wera wkladała słone paluszki do wody  )-chore gardło (nnie wiem czemu xd haha ;d)-majonez na podłodze(które leży)-

Offline

 

#44 2011-01-29 11:49:59

 rosol

Maniak.

28486890
Call me!
Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 281
Punktów :   -3 

Re: Skojarzenia

miodek-pszczoła-ul-(pszczółka) maja-(z pszczółki majj i xd) gucio-pies mariana-dwór-newsy (ploty )-gazeta wyborcza-reporterzy-dziennikarstwo-ściemnianie (wymyślanie historyjek )-kłamstwo(ee? xd)-zdziwiona olka-buty (które chce rosół xd:p)-sweetaśne buty (które chce )-sweet focie-kaśka-zabawa telefonem -słuchanie muzy bez włączenia jej (w-f w 4 kl. )-dyskoteka bez muzyki -woda w proszku bez proszku - ketchup z opakowaniem bez opakowania -pudełko od butów bez butów (moje buty )- lizak bez patyczka ;p -natchosy bez ketchapu - kinoteka ! -komedia- klasa 6a ze szkoły podstawowej w urs. -6a - szkolne szaleństwo haha xd - śmieszni ludzie-rosół (ja) xdd- koperek(do zupy)-sklep-żelkii! -święta rzecz (hihi to mój setny pościk )-chipsy-solne-wigilia klasowa (orzeszki xd)-woda solna (wera wkladała słone paluszki do wody  )-chore gardło (nnie wiem czemu xd haha ;d)-majonez na podłodze(które leży)-brudna podłoga-


ten na górze to mój post
http://afc11.eu/forum/images/signatures/59499500648a7fd88acdd2.gif

Offline

 

#45 2011-01-29 16:31:06

 kosa20922312

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 63
Punktów :   -2 

Re: Skojarzenia

miodek-pszczoła-ul-(pszczółka) maja-(z pszczółki majj i xd) gucio-pies mariana-dwór-newsy (ploty )-gazeta wyborcza-reporterzy-dziennikarstwo-ściemnianie (wymyślanie historyjek )-kłamstwo(ee? xd)-zdziwiona olka-buty (które chce rosół xd:p)-sweetaśne buty (które chce )-sweet focie-kaśka-zabawa telefonem -słuchanie muzy bez włączenia jej (w-f w 4 kl. )-dyskoteka bez muzyki -woda w proszku bez proszku - ketchup z opakowaniem bez opakowania -pudełko od butów bez butów (moje buty )- lizak bez patyczka ;p -natchosy bez ketchapu - kinoteka ! -komedia- klasa 6a ze szkoły podstawowej w urs. -6a - szkolne szaleństwo haha xd - śmieszni ludzie-rosół (ja) xdd- koperek(do zupy)-sklep-żelkii! -święta rzecz (hihi to mój setny pościk )-chipsy-solne-wigilia klasowa (orzeszki xd)-woda solna (wera wkladała słone paluszki do wody  )-chore gardło (nnie wiem czemu xd haha ;d)-majonez na podłodze(które leży)-brudna podłoga-mop-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis komputerowy pruszków pokoje w Ostrowie